PRVNÍ POMOC


Vypsané termíny na školení: 

  • 28.5. - 2.6.2024 (Ve všední dny od 15 hod, víkendové dny celodenně) - kurz Zdravotník zotavovacích akcí (40 hodin/3 300 Kč, certifikát, průkaz ZZA)
  • 28.5. - 2.6.2024 (Ve všední dny od 15 hod, víkendové dny celodenně) - kurz Zdravotník zotavovacích akcí pro pedagogy (40 hodin/3 300 Kč, certifikát, průkaz ZZA) - akreditovaný kurz MŠMT
  • 15. - 16.6.2024 (9 - 15 hod.) - kurz Základy první pomoci (12 hodin/1 500 Kč, certifikát) 
Přihlásit se můžete pomocí elektronické přihlášky zde.

Kontakt: Bc. Hana Tyburcová, tel.: 777 294 461, e-mail: hanka110@seznam.czŠKOLENÍ PRVNÍ POMOCI


Znát alespoň základy poskytování první pomoci je morální povinností každého z nás. Český červený kříž se výuce první pomoci intenzivně věnuje více než 90 let a jedná se o jeho tradiční činnost. Naším cílem je vyškolit mládež a širokou veřejnost v poskytování před lékařské první pomoci, a to po stránce odborné i psychické.

Oblastní spolek Českého červeného kříže Teplice nabízí výuku první pomoci pro všechny věkové skupiny.

V současné době si můžete vybrat z následujících kurzů první pomoci, všechny probíhají v souladu se Standardy první pomoci:


  1. Školení první pomoci pro zaměstnance
  2. Základy první pomoci
  3. Základní norma zdravotnických znalostí pro pedagogické pracovníky
  4. Zdravotník zotavovacích akcí (ZZA)
  5. Doškolovací kurz

ZDRAVOTNICKÉ DOZORY

Dovolujeme si Vám nabídnout zdravotnické dozory na vaše kulturní, sportovní a společenské akce. Zdravotnický dozor je tvořen zdravotníky v uniformě včetně kompletního zdravotnického vybavení. Tito zdravotníci průběžně procházejí objekt., nebo mají své stanoviště (dle domluvy). Zdravotníci ošetřují drobné úrazy a poskytují první pomoc a v případech nutnosti volá záchrannou službu.

Cena (na 1 zdravotníka), 200,- za zdravotníka/hodinu. Cestovné dle dohody s objednatelem. V případě Vašeho zájmu nebo jakýchkoliv dalších dotazů se neváhejte obrátit na kontakty uvedené na stránkách. 


POTŘEBUJETE PORADIT? CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?